Jste zde

Domů

Ubytování

Kde se můžete ve Stubai ubytovat

Hotel Rastbichlhof, Neustift im Stubaital

Rakouský hotel Rastbichlhof v zimě

Poloha

4-hvězdičkový hotel Rastbichlhof se nachází na hezkém a klidném místě rakouského lyžařského střediska Neustift im Stubaital, v místní části Kampl. Centrum obce Neustift je vzdálené asi 3 kilometry, Stubaiský ledovec s lyžařským areálem 20 km a olympijské město Innsbruck cca 23 km.

Zařízení

Hotel Moos Schlössl, Neustift im Stubaital

Stubaiský hotel Moos Schlössl v zimě

Poloha

4-hvězdičkový hotel Moos Schlössl je umístěn uprostřed stubaiského horského světa, přímo u stanice lanovky. Najdete ho na klidném místě, centrum obce Neustift im Stubaital je vzdálené asi 5 minut pěší chůzí.

Hotelovým kyvadlovým autobusem se zdarma během 30 minut dostanete k lanovkám skiareálu Stubaier Gletscher. Při dobrých sněhových podmínkách vedou běžkařské stopy hned vedle hotelu.

Zařízení

Hotel Garni Sonne, Neustift im Stubaital

Rakouský hotel Garni Sonne v zimě

Poloha

3-hvězdičkový hotel Garni Sonne se nachází na klidném místě v místní části Milders. Je umístěn v nadmořské výšce 994 metrů, s nádherným výhledem na stubaiský horský svět.

Místní centrum obce Neustift je vzdálené asi 2 km, vlakové nádraží v Innsbrucku 25 km. Místní malý vlek Schlepplift Sonnenberg je asi 100 m daleko, k dolní stanici lyžařského vleku Elferlift je to asi 1,5 km, na ledovec Stubaier Gletscher cca 16 km. Zastávka skibusu se nachází asi 200 m od hotelu.

Zařízení

Hotel Bergcristall, Neustift im Stubaital

Rakouský hotel Bergcristall v zimě

Alpský hotel Bergcristall se nachází na klidném a idylickém místě, v místní části Volderau tyrolské obce Neustift im Stubaital. Jeho poloha, je to druhý nejbližší hotel k lyžařskému areálu na ledovci Stubai, spolu s těsnou blízkostí přírody a unikátním otevřeným výhledem na ledovec a vodopád Mischbach-Wasserfall vám zaručuje nezapomenutelné zážitky z dovolené. Zastávka skibusu je vzdálená asi 100 m. Místní centrum je přibližně 6 km daleko, Stubaiský ledovec 9 km.

Apartmány Europa, Neustift

Rakouský apartmánový dům Europa

Apartmánový dům Europa se nachází cca 200 m od místního centra Neustiftu. Centrum volného času s krytým bazénem a saunou je vzdáleno asi 50 m. Dolní stanice lanovek na Elfer jsou vzdálené 1 km, zastávka skibusu 50 metrů. Pro příjezd k domu jsou v zimním období doporučovány sněžné řetězy.

Alpensporthotel Neustifterhof, Neustift

Rakouský hotel Neustifterhof v zimě

4-hvězdičkový hotel Alpensporthotel Neustifterhof se nachází v místní části Neder, centrum obce Neustift je vzdálené asi 1 kilometr. Nejbližší lyžařské vleky jsou asi 1 km daleko. Hotelový skibus jezdí několikrát denně (zdarma) k lanovkám Stubaiského ledovce, který je vzdálený asi 15 km. Běžkařské stopy vedou kolem hotelu.

Stránky

Stubai na Facebooku

Fulpmes

26.04.2018 - 23:00

CloudyNorth-northeast, Light air, 1.0 m/s5°C

0 mm srážek

Tlak: 1020.6 hPa

Mutterbergalm

26.04.2018 - 23:00

CloudyNorth-northwest, Light air, 0.7 m/s0°C

0 mm srážek

Tlak: 1020.8 hPa

Neustift

26.04.2018 - 23:00

CloudyNorth-northeast, Light air, 1.0 m/s5°C

0 mm srážek

Tlak: 1020.6 hPa

Schaufelspitze

26.04.2018 - 23:00

CloudyNorth-northwest, Light air, 0.7 m/s-9°C

0 mm srážek

Tlak: 1020.8 hPa

Předpověď počasí na yr.no.